Menu
Klubnyt 02. august kl. 10:17
RIF Soccercamp 2016 - fodboldskole skudt i gang med 169 deltagere
Klubnyt
Invitation til RIF Fodbold Camp 2016
Klubnyt
Bliv en del af noget større....
Klubnyt
Snoren til vores nye skur klippes...
Klubnyt
Referat af ordinær generalforsamling 2016

DBU

DBU JYLLAND

BOLD:DK

TV2 Sporten

Kommende kampe
Oktober 2016
1.
lørdag
10.00
Støvring IF
Herrer
U12
U12 Drenge B (05) 8M - Efterår 2016 • Pulje 27
Støvring Stadion
St. Restrup IF
Støvring Stadion
1.
lørdag
10.00
Nibe B
Kvinder
U12
U12 Piger B (05) 8M - Efterår 2016 • Pulje 67
Nibe Stadion
St. Restrup IF
Nibe Stadion
1.
lørdag
10.00
St. Restrup IF
Kvinder
U10
U10 Piger B (07) 5M - Weekend/Efterår 2016 • Pulje 229
Skørping Idrætscenter
Nibe B
Skørping Idrætscenter
1.
lørdag
11.00
St. Restrup IF
Omklædning 3
Herrer
U15
U15 Drenge Vest 2 (2002) 11M - Efterår 2016 • Pulje 513
Frejlev Stadion
11.1
IF Skjold Sæby
Omklædning 4
Frejlev Stadion
11.1
1.
lørdag
11.20
Aars IK (1)
Kvinder
U10
U10 Piger B (07) 5M - Weekend/Efterår 2016 • Pulje 229
Skørping Idrætscenter
St. Restrup IF
Skørping Idrætscenter
1.
lørdag
12.00
LKB/VFB
Kvinder
U14
U14 Piger 1 (2003) 11M/9M - Efterår 2016 • Pulje 912
Vaarst Stadion
St. Restrup IF
Vaarst Stadion
1.
lørdag
14.00
Støvring IF
Herrer
U16
U16 Drenge 1 (2001) 11M - Efterår 2016 • Pulje 472
Støvring Stadion
St. Restrup IF
Støvring Stadion
1.
lørdag
15.30
Skalborg SK
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2016 • Pulje 27
Skalborg Stadion
St. Restrup IF
Skalborg Stadion
2.
søndag
11.00
St. Restrup IF
Omklædning 5
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (1998-99) 11M/9M - Efterår 2016 • Pulje 363
Frejlev Stadion
11.1
Sønderup/Suldrup IK Frem
Omklædning 6
Frejlev Stadion
11.1
2.
søndag
13.00
St. Restrup IF
Omklædning 3
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (2002) 11M - Efterår 2016 • Pulje 533
Frejlev Stadion
11.1
Vejgaard B
Omklædning 4
Frejlev Stadion
11.1
2.
søndag
16.00
Nibe B
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2016 • Pulje 284
Nibe Stadion
St. Restrup IF
Nibe Stadion
3.
mandag
17.30
St. Restrup IF
Omklædning 7
Kvinder
U16
U16 Piger C (01) 8M - Efterår 2016 • Pulje 53
Frejlev Stadion
8.1
GIF/SSB
Omklædning 9
Frejlev Stadion
8.1
3.
mandag
17.45
Svenstrup-Godthåb IF
Herrer
Oldboys/girls
Old Boys B (32+) 11M • Pulje 401
Svenstrup Stadion
St. Restrup IF
Svenstrup Stadion
4.
tirsdag
17.00
St. Restrup IF
Omklædning 7
Kvinder
U12
U12 Piger C (05) 8M - Efterår 2016 • Pulje 71
Frejlev Stadion
8.3
Gug B
Omklædning 9
Frejlev Stadion
8.3
4.
tirsdag
17.30
St. Restrup IF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge B (08) 5M - Hverdag/Efterår 2016 • Pulje 239
Dall/Ferslev Stadion
Dall/Ferslev IF
Dall/Ferslev Stadion
4.
tirsdag
18.00
St. Restrup IF
Herrer
U9
U9 Drenge C (08) 5M - Hverdag/Efterår 2016 • Pulje 243
Støvring Stadion
Terndrup IF
Støvring Stadion
4.
tirsdag
18.00
Støvring IF
Kvinder
U9
U9 Piger (08) 5M - Hverdag/Efterår 2016 • Pulje 281
Støvring Stadion
St. Restrup IF
Støvring Stadion
4.
tirsdag
18.10
Nibe B
Herrer
U9
U9 Drenge B (08) 5M - Hverdag/Efterår 2016 • Pulje 239
Dall/Ferslev Stadion
St. Restrup IF (2)
Dall/Ferslev Stadion
4.
tirsdag
18.40
Dall/Ferslev IF
Herrer
U9
U9 Drenge C (08) 5M - Hverdag/Efterår 2016 • Pulje 243
Støvring Stadion
St. Restrup IF
Støvring Stadion
4.
tirsdag
18.40
St. Restrup IF
Kvinder
U9
U9 Piger (08) 5M - Hverdag/Efterår 2016 • Pulje 281
Støvring Stadion
Storvorde/Sejlflod B (2)
Støvring Stadion
5.
onsdag
17.30
Vejgaard B
Herrer
U13
U13 Drenge C (04) 8M - Efterår 2016 • Pulje 16
Soffy Road
St. Restrup IF
Soffy Road
5.
onsdag
17.30
Gug B
Kvinder
U16
U16 Piger C (01) 8M - Efterår 2016 • Pulje 53
Gug Stadion
St. Restrup IF
Gug Stadion
5.
onsdag
18.00
St. Restrup IF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge B (08) 5M - Hverdag/Efterår 2016 • Pulje 238
Støvring Stadion
Støvring IF
Støvring Stadion
5.
onsdag
18.40
Aalborg Freja
Herrer
U9
U9 Drenge B (08) 5M - Hverdag/Efterår 2016 • Pulje 238
Støvring Stadion
St. Restrup IF (1)
Støvring Stadion
8.
lørdag
08.45
St. Restrup IF (1)
Herrer
U10
U10 Drenge B (07) 5M - Weekend/Efterår 2016 • Pulje 213
Nibe Stadion
Læsø Ungdom
Nibe Stadion
8.
lørdag
09.20
Nibe B
Herrer
U10
U10 Drenge B (07) 5M - Weekend/Efterår 2016 • Pulje 213
Nibe Stadion
St. Restrup IF (1)
Nibe Stadion
8.
lørdag
10.00
Vraa/Børglum IF
Herrer
U11
U11 Drenge A (06) 8M - Efterår 2016 • Pulje 100
Vrå Kunstgræsbane
St. Restrup IF
Vrå Kunstgræsbane
8.
lørdag
10.00
Vejgaard B
Kvinder
U11
U11 Piger B (06) 8M - Efterår 2016 • Pulje 119
Arden Hallen
St. Restrup IF
Arden Hallen
8.
lørdag
10.00
AaB (2)
Herrer
U10
U10 Drenge B (07) 5M - Weekend/Efterår 2016 • Pulje 212
Tornhøjskolen
St. Restrup IF (2)
Tornhøjskolen
8.
lørdag
10.00
St. Restrup IF
Herrer
U11
U11 Drenge C Weekend (06) 8M - Efterår 2016 • Pulje 111
Klarup Stadion
RKG
Klarup Stadion
8.
lørdag
10.00
Farsø/Ullits IK
Herrer
U8
U8 Drenge A (09) 5M - Weekend/Efterår 2016 • Pulje 268
Skalborg Stadion
St. Restrup IF
Skalborg Stadion
8.
lørdag
10.00
St. Restrup IF
Herrer
U8
U8 Drenge B (09) 5M - Weekend/Efterår 2016 • Pulje 272
Svenstrup Stadion
Svenstrup-Godthåb IF (2)
Svenstrup Stadion
8.
lørdag
10.30
St. Restrup IF
Herrer
U8
U8 Drenge A (09) 5M - Weekend/Efterår 2016 • Pulje 268
Skalborg Stadion
Skalborg SK
Skalborg Stadion
8.
lørdag
10.30
Skørping IF Frem
Herrer
U8
U8 Drenge B (09) 5M - Weekend/Efterår 2016 • Pulje 272
Svenstrup Stadion
St. Restrup IF
Svenstrup Stadion
8.
lørdag
10.40
St. Restrup IF
Herrer
U11
U11 Drenge A (06) 8M - Efterår 2016 • Pulje 100
Vrå Kunstgræsbane
Brønderslev IF
Vrå Kunstgræsbane
8.
lørdag
10.40
St. Restrup IF
Kvinder
U11
U11 Piger B (06) 8M - Efterår 2016 • Pulje 119
Arden Hallen
Aalborg Freja
Arden Hallen
8.
lørdag
10.40
St. Restrup IF (2)
Herrer
U10
U10 Drenge B (07) 5M - Weekend/Efterår 2016 • Pulje 212
Tornhøjskolen
LKB/Gistrup
Tornhøjskolen
8.
lørdag
10.40
Skalborg SK
Herrer
U11
U11 Drenge C Weekend (06) 8M - Efterår 2016 • Pulje 111
Klarup Stadion
St. Restrup IF
Klarup Stadion
8.
lørdag
11.00
Aalborg Chang
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (2002) 11M - Efterår 2016 • Pulje 533
Chang's Baner
St. Restrup IF
Chang's Baner
8.
lørdag
11.00
St. Restrup IF
Omklædning 5
Kvinder
U14
U14 Piger 1 (2003) 11M/9M - Efterår 2016 • Pulje 912
Frejlev Stadion
11.1
Holtet IF
Omklædning 6
Frejlev Stadion
11.1
8.
lørdag
11.20
St. Restrup IF
Kvinder
U10
U10 Piger B (07) 5M - Weekend/Efterår 2016 • Pulje 229
Baneanlæg Lerumbakken
Nørresundby FB (2)
Baneanlæg Lerumbakken
8.
lørdag
13.00
St. Restrup IF
Omklædning 4
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2016 • Pulje 27
Frejlev Stadion
11.1
Hornum IF
Omklædning 3
Frejlev Stadion
11.1
8.
lørdag
15.00
Aalborg KFUM
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2016 • Pulje 52
Nordjyske Bank Arena
St. Restrup IF
Nordjyske Bank Arena
8.
lørdag
15.30
LKB/Gistrup
Herrer
U15
U15 Drenge Vest 2 (2002) 11M - Efterår 2016 • Pulje 513
Gistrup Idrætscenter
St. Restrup IF
Gistrup Idrætscenter
9.
søndag
11.00
St. Restrup IF
Omklædning 3
Herrer
U12
U12 Drenge B (05) 8M - Efterår 2016 • Pulje 27
Frejlev Stadion
8.1
Aalborg KFUM (2)
Omklædning 4
Frejlev Stadion
8.1
9.
søndag
11.00
St. Restrup IF
Omklædning 7
Kvinder
U12
U12 Piger B (05) 8M - Efterår 2016 • Pulje 67
Frejlev Stadion
8.2
Farsø/Ullits IK
Omklædning 9
Frejlev Stadion
8.2
9.
søndag
11.00
St. Restrup IF
Omklædning 5
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (1998-99) 11M/9M - Efterår 2016 • Pulje 363
Frejlev Stadion
11.1
Rebild Syd
Omklædning 6
Frejlev Stadion
11.1
9.
søndag
13.00
St. Restrup IF
Omklædning 3
Herrer
U16
U16 Drenge 1 (2001) 11M - Efterår 2016 • Pulje 472
Frejlev Stadion
11.1
Gug B
Omklædning 4
Frejlev Stadion
11.1
9.
søndag
14.45
St. Restrup IF
Omklædning 3
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2016 • Pulje 284
Frejlev Stadion
11.1
Nørresundby FB
Omklædning 4
Frejlev Stadion
11.1
Live-score
Der er ingen livekampe på nuværende tidspunkt

Hovedsponsor

Guldsponsorer

Sølvsponsorer

Bronzesponsorer

Bronzesponsorer

Bronzesponsorer