Menu
Klubnyt 19. marts kl. 16:27
Invitation til RIF fodbold Camp 2017... - instruktører søges
Klubnyt
RIF Soccercamp 2016
Klubnyt
Trøjer og bolde fra St. Restrup IF
Klubnyt
Støt St. Restrup IF fodbold når du handler i Sport 24...
Klubnyt
Størrelser på shorts passer nu i webshoppen

DBU

DBU JYLLAND

BOLD:DK

TV2 Sporten

Live-score
Der er ingen livekampe på nuværende tidspunkt
Kommende kampe
Marts 2017
24.
fredag
18.00
Skalborg SK
1
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (02) - Træningskampe • Pulje 57
Skalborg Stadion
Bane 3 - (11 mands - Lysbane)
St. Restrup IF
2
Skalborg Stadion
Bane 3 - (11 mands - Lysbane)
25.
lørdag
08.30
Aalborg Chang
Herrer
U11
U11 Drenge B (06) 8M TT • Pulje 34
Aalborg Chang Kunstgræs
St. Restrup IF
Aalborg Chang Kunstgræs
25.
lørdag
09.00
Aalborg Freja
Herrer
U13
U13 Drenge Vest 2 + Mester (04) - Træningskampe • Pulje 44
Kunstgræsbanen Aalborg Freja
St. Restrup IF
Kunstgræsbanen Aalborg Freja
25.
lørdag
09.10
St. Restrup IF
Herrer
U11
U11 Drenge B (06) 8M TT • Pulje 34
Aalborg Chang Kunstgræs
Storvorde/Sejlflod B
Aalborg Chang Kunstgræs
25.
lørdag
15.00
SIV
Herrer
Senior
Herre Serie 2 & 3 - Træningskampe • Pulje 2
Ingstrup Stadion
St. Restrup IF
Ingstrup Stadion
26.
søndag
08.45
Aalborg Chang
Kvinder
U12
U12 Piger B/C (05) 8M TT • Pulje 28
Aalborg Chang Kunstgræs
St. Restrup IF
Aalborg Chang Kunstgræs
26.
søndag
10.00
St. Restrup IF
Herrer
U11
U11 Drenge A (06) 8M TT • Pulje 32
Nibe Stadion
Aars IK
Nibe Stadion
26.
søndag
10.40
Svenstrup-Godthåb IF
Herrer
U11
U11 Drenge A (06) 8M TT • Pulje 32
Nibe Stadion
St. Restrup IF
Nibe Stadion
26.
søndag
15.15
Aalborg Freja
Herrer
Senior
Herre Serie 5 - Træningskampe • Pulje 18
Kunstgræsbanen Aalborg Freja
St. Restrup IF
Kunstgræsbanen Aalborg Freja
April 2017
1.
lørdag
10.00
Skørping IF Frem
Herrer
U9
U9 Drenge B (08) 5M TT • Pulje 516
Skørping Idrætscenter
St. Restrup IF (2)
Skørping Idrætscenter
1.
lørdag
10.20
Støvring IF
Herrer
U13
U13 Drenge Vest 2 + Mester (04) - Træningskampe • Pulje 44
Støvring Kunstgræsbane
St. Restrup IF
Støvring Kunstgræsbane
1.
lørdag
10.30
St. Restrup IF
Herrer
U8
U8 Drenge A (09) 5M TT • Pulje 521
Arena Kop & Kande
Aabybro IF
Arena Kop & Kande
1.
lørdag
10.30
St. Restrup IF
Herrer
U8
U8 Drenge B (09) 5M TT • Pulje 524
Vestbjerg Stadion
Vester Hassing GF
Vestbjerg Stadion
1.
lørdag
10.40
St. Restrup IF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge B (08) 5M TT • Pulje 516
Skørping Idrætscenter
Haverslev/Ravnkilde
Skørping Idrætscenter
1.
lørdag
11.00
Asaa/Agersted
Herrer
U8
U8 Drenge A (09) 5M TT • Pulje 521
Arena Kop & Kande
St. Restrup IF
Arena Kop & Kande
1.
lørdag
11.00
Mariager IK
Herrer
U8
U8 Drenge B (09) 5M TT • Pulje 524
Vestbjerg Stadion
St. Restrup IF
Vestbjerg Stadion
1.
lørdag
11.30
Storvorde/Sejlflod B
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (02) - Træningskampe • Pulje 57
Storvorde Sejlflod Stadion
St. Restrup IF
Storvorde Sejlflod Stadion
1.
lørdag
12.00
ASV
Herrer
U15
U15 Drenge Vest 2 + Mester (02) - Træningskampe • Pulje 30
Skelund Stadion
St. Restrup IF
Skelund Stadion
1.
lørdag
14.00
St. Restrup IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2017 • Pulje 26
Frejlev Stadion
Aars IK (1)
Frejlev Stadion
2.
søndag
10.00
St. Restrup IF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge B (08) 5M TT • Pulje 515
Frejaparken
Sulsted IF
Frejaparken
2.
søndag
10.40
Aalborg Chang
Herrer
U9
U9 Drenge B (08) 5M TT • Pulje 515
Frejaparken
St. Restrup IF (1)
Frejaparken
2.
søndag
13.00
RKG
Herrer
Senior
Herre Serie 5 - Træningskampe • Pulje 18
Klarup Stadion
St. Restrup IF
Klarup Stadion

Hovedsponsor

Guldsponsorer

Sølvsponsorer

Bronzesponsorer

Bronzesponsorer

Bronzesponsorer